Op donderdag 12 juni 2025 is de beta omgeving van de Fixi website geüpdatet. Het volgende is verbeterd of ontwikkeld:
Het kunnen bulk bijwerken is een recht dat per gebruiker in te stellen is. Dit is zichtbaar bij de organisatie instellingen:
Wanneer het recht is toegevoegd aan de gebruiker, verschijnt na het selecteren van een melding een checkbox:
Zodra een melding geselecteerd is, verschijnt een selecteer alle checkbox, kun je meerdere meldingen selecteren (door de checkbox aan te klikken) en is de mogelijkheid er om de geselecteerde meldingen bij te werken via de actie menu:
De ‘Selecteer alles’ knop verschijnt alleen wanneer er één of meerdere filters zijn gebruikt. We willen het niet altijd tonen om het risisco van verkeerd bulk bijwerken te verkleinen.
Klikt een gebruiker op ‘Bulk bijwerken’ dan verschijnt de volgende pop up:
Het is mogelijk om het volgende aan een melding aan te passen:
Stel een gebruiker wil de volgende wijzigingen doorvoeren:
Dan resulteert dit in twee meldingen met de status ‘Afgehandeld’ door Team Groen, Piet de Snoeier:
Uiteraard komen deze wijzigingen ook in de wijzigingsgeschiedenis beschikbaar.
Let op! Hieronder vindt u een aantal punten waar rekening mee gehouden moet worden:
Gebruikers kunnen zelf hun eigen filters maken en opslaan. Er is een extra filter icoon toegevoegd in de filter balk:
Onder dit filter icoon worden de persoonlijk opgeslagen filters en de filters die door een admin gebruiker zijn opgeslagen zichtbaar.
Een gebruiker kan als volgt een filter opslaan:
Selecteer een filter (zoals een paar statussen)
Klik op het ‘Opslaan’ icoon en ‘Opslaan als’:
Geef de naam op van de filter in de volgende pop up:
De filter verschijnt nu in de lijst met filters:
Een filter verwijderen is ook mogelijk door op het prullenbakje te klikken:
Deze verschijnt alleen zodra de muis op de filter gezet wordt.
Een admin gebruiker maakt op dezelfde manier een filter aan, maar heeft bij de pop up extra opties:
Zo kan een filter gemaakt worden voor bijvoorbeeld alle afgewezen meldingen. Deze komt dan voor een behandelaar terecht in de lijst met filters onder de streep:
De filters die ingesteld zijn door een admin gebruiker kunnen niet verwijderd worden door een behandelaar.
Gebruikers kunnen zelf hun eigen filters maken en opslaan. Er is een extra dropdown toegevoegd in het dashboard:
Onder dit filter icoon worden de persoonlijk opgeslagen filters en de filters die door een admin gebruiker zijn opgeslagen zichtbaar.
Een gebruiker kan als volgt een filter opslaan:
Een filter verwijderen is ook mogelijk door op het prullenbakje te klikken:
Deze verschijnt alleen zodra de muis op de filter gezet wordt.
Een admin gebruiker maakt op dezelfde manier een filter aan, maar heeft bij de pop up extra opties:
Zo kan een filter gemaakt worden voor bijvoorbeeld meldingen die binnen zijn gekomen vanuit het KCC.
Deze komt dan terecht in de lijst met filters onder de streep:
Ook voor de filters van het Dashboard die ingesteld zijn door een admin gebruiker kunnen niet verwijderd worden door een behandelaar.
We hebben de mogelijkheid om een QR code te laten maken die bijvoorbeeld op een ondergrondse container geplakt kan worden, zodat een inwoner deze kan scannen en automatisch gegevens (zoals locatie en categorie) worden ingevuld. Bij het prefillen van het formulier middels de QR code werd de checkbox ‘anoniem melden’ niet getoond. Dit is nu aangepast.
Wanneer een behandelaar via een team werd toegevoegd, werd deze niet goed opgeslagen. Met deze update is het weer mogelijk.
Uiteraard kan het ook nog door naar een behandelaar te gaan en daar het team toe te voegen.
Onderstaande wijzigingen van de Fixi app komen 19 juni in de Google Playstore en Appstore beschikbaar.
Op donderdag 12 juni hebben we een update doorgevoerd (versie 20252.06.1) van de Fixi BETA app (Android & iOS). We hebben het volgende aangepast:
In de hotfix van 20252.05.2 hebben we een wijziging doorgevoerd waarbij het niet meer mogelijk was om een melding zonder categorie te maken. Dit was mogelijk wanneer een gebruiker vanuit de samenvattingspagina de locatie wijzigde. Het aanpassen van de locatie op de samenvattingspagina is niet meer nodig en we hebben met deze wijziging gezien dat er bijna geen meldingen meer binnenkomen zonder categorie. De enkele die gemeld wordt zonder categorie is met een oudere versie van de app gemaakt.
Check ook (periodiek!) in uw organisatie of er meldingen zijn binnengekomen zonder categorie.
De ‘Toewijzen’ knop wanneer een werkverdeler de Fixi app gebruikt bij alle meldingen stond niet goed uitgelijnd. Dit is nu aangepast.
De volledige lijst met acties die is opgenomen in de release vindt u hieronder.
ID | Ticket | Omschrijving | Description | |
---|---|---|---|---|
331419 | [Website] Bulk bijwerken van meldingen | [Website] Allow bulk update | ||
302939 | [Website] Aanmaken en opslaan van filters in de lijst met meldingen | [Website] Create and save filters for issue list | ||
303030 | [Website] Aanmaken en opslaan van filters in het dashboard | [Website] Create and save filters for Dashboard | ||
303591 | 104442 | [Website] Niet mogelijk anoniem te melden bij gebruik voorgedefineerde url | [Website] Not possible to report anonymously when using predefined URL | |
334379 | [Website] Behandelaar werd niet opgeslagen wanneer deze vanuit het team werd toegevoegd | [Website] Team members are not saved/added when creating a new team | ||
330799 | [App] Niet meer mogelijk om meldingen zonder categorie te maken | [App] Fix the undefined issues problem | ||
332024 | [App] Toewijzen knop beter uitgelijnd voor een KCC medewerker/werkverdeler | [App] Assign’ button misaligned on Issue-list page for FronendOfficer/TIc users |
We verwachten de volgende release op 10 juli 2025. In de komende sprint zullen we werken aan de volgende wijzigingen: